Oferta: SPECJALISTA IT DS. WSPARCIA Wyślij CV

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie wsparcia w ramach problemów technicznych zgłaszanych przez pracowników,
  • diagnoza oraz rozwiązywanie bieżących problemów z oprogramowaniem i sprzętem użytkowników,
  • zarządzanie aktualizacjami systemów Windows, aktualizacjami sterowników,
  • przygotowywanie sprzętu komputerowego dla nowych stanowisk pracy,
  • zarządzanie licencjami oraz certyfikatami,
  • zarządzanie systemem ewidencji sprzętu komputerowego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne,
  • minimum rok doświadczenia w pracy w dziale IT,
  • dobra znajomość systemów z rodziny Microsoft Windows,
  • dobra znajomość pakietu biurowego Microsoft Office,
  • dobra znajomość systemu SCCM na poziomie Operator,
  • znajomość technologii AD na poziomie ogólnym oraz komunikacji pomiędzy SCCM a AD,
  • podstawowa znajomość funkcjonowania sieci lokalnych,
  • umiejętność instalacji, obsługi, konfiguracji sprzętu komputerowego i peryferyjnego,
  • umiejętność diagnozowana i usuwania podstawowych awarii sprzętu komputerowego,
  • Powershell - mile widziana umiejętność tworzenia skryptów,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym + czytanie dokumentacji,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • wdrożenie do pracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • spotkania integracyjne,
  • dodatkowe świadczenia socjalne.