Oferta: OPIEKUNKA W ŻŁOBKU „MALUSZEK” DANWOOD S.A. Wyślij CV

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • opieka nad dziećmi do lat 3 oraz wspieranie wszechstronnego rozwoju dzieci w Żłobku,
  • opracowywanie i realizacja programu opiekuńczo-wychowawczo-edukacyjnego w oparciu o potrzeby, możliwości oraz wiek dzieci,
  • wykonywanie codziennych czynności związanych z opieką i pielęgnacją dzieci.

Wymagania:

  • spełnienie warunków formalnych zawartych w Ustawie o opiece nad dziećmi do lat 3,
  • szkolenie z udzielania dziecku pierwszej pomocy,
  • bardzo dobry kontakt z dziećmi,
  • kreatywne podejście do zabaw ogólnorozwojowych,
  • umiejętności radzenia sobie ze stresem i rozwiązywania problemów,
  • zaświadczenie o niekaralności,
  • aktualna książeczka badań sanitarnych.

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • dodatkowe szkolenia i certyfikaty.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • wdrożenie do pracy,
  • dofinansowanie nauki języków,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • spotkania integracyjne,
  • dodatkowe świadczenia socjalne.
Na budowie stawiają ścianę

Dołącz do najlepszych!

Znalazłeś ofertę dla siebie? Aplikuj już teraz:

Wyślij CV